Hiç tereddüt etmeden tedavime başladım. Ayrıca tüm personel ekibi güleryüzlü.Fiyatlar böyle bir yer için oldukça makul. Herkese tavsiye ederim.

Ayşe Demirci

Patient

Doğru bir karar vermenin sevincini yaşıyorum... Güven her şey benim için ... Dişlerimim tedavisi ile birlikte iyi, dürüst ve arkadaş canlısı insanlarla tanıştım ... Sıkıntılı olan dişlerim çekildi ve 8 implant uygulandı. Çok zor, acısız ve ağrısız olan bir süreçten geçtim ... ve mutlu oldum ... İnci gibi dişlerim var… 🙂 Kolayca gülerim ... 🙂
Dt.Özgen, siz ve tüm Dentagram personellerinizin ellerine sağlık... Sizleri titiz çalışmalarınız dolayı tebrik ediyorum ve herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum..

Serdar Akyıldız

patient

İlk tedavi tecrübem mükemmeldi. Davranışları, nezaketleri ve Kliniğin işlevselliği tamamen hepsinden memnun kaldım. Bana olan özel ilginiz ve arkadaşlığınız için çok teşekkür ederim

Şebnem Şanlı

Publisher

Hiçbir tedavide içime sinmeyen bir şey ile karşılaşmadım herşey yolunda. Tuna Bey harika! Artık başka bir diş hekimine gitmek istemiyorum. Dişlerimden gerçekten memnunum.Teşekkür ediyorum..

Bediha Uslu

I was very anxious about dental treatment initially but was pleasantly surprised as to how painless my entire treatment process was.

Jolien owel

Today, I completed my long-term implant treatment without any problems. A dental hospital you can definitely choose because of its qualified doctors, caring, friendly staff and hygienic working conditions.

Christel Bennett

Patient

I made a sudden decision to have my teeth laminated. Good thing I did. Thanks to Dentagram who meticulously and disciplined his work and gave me a wonderful, natural smile

Luis Ferguson

Assistant

You guys are always great. I got crown placed on my front tooth which was half broken since childhood. I am pleased with the results.

janet Cooper

Patient

DENTAGRAM

Luxury Clinic

DENTAGRAM’DA ZEN KONSEPTİ DENEYİMLEYİN