Hakkımızda

Dentagram Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dentagram Diş Kliniği on yıllık tecrübesiyle, hastalarına teknolojinin ön planda olduğu; konservatif, koruyucu, estetik ve dünya standartlarında tedaviler sunmaktadır.

Kliniğimizde ağız ve diş sağlığı alanında tüm branşlarda evrensel etik ilkeler gözetiminde kaliteli sağlık hizmeti verilmektedir.

Hastalarımızı ağız sağlığı ve tedavi seçenekleri hakkında yeterince bilgilendirmek, hastalarımızın kliniğimizden gülerek ayrılmasını sağlamak öncelikli amacımızdır.

Dentagram Mecidiyeköy PTT’nin Karşısında Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Kliniğimiz merkezi lokasyonda ulaşım açısından erişimi kolay bir merkezdir.

Dentagram’da Yeni Nesil Dişhekimliği İle Tanışın

Zen Tasarım Konsepti

Ücretsiz Röntgen-Muayene

Modern Dental Teknoloji

Temel Değerlerimiz

Vizyonumuz

Tecrübe

Dentagram 10 Yıllık tecrübe ve birikimi ile Ağız ve Diş Sağlığında tüm branşlarda evrensel etik ilkeler gözetilerek sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Deneyimli Hekimler

Deneyimli hekimler ve Yardımcı personel ile sizlere en iyi kalitede diş tedavi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyor; Bu alanda ulusal ve uluslar arası kongrelere iştirak ediyoruz.

Teknoloji

Yeni Nesil Diş Hekimliği” vizyonuyla hizmet veren Dentagram Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 450 m2 alanda 8 Diş Hekimi İle Hizmet vermektedir. İleri Ağız cerrahisi ve Estetik Diş Hekimliği alanında Panoramik Röntgen, Piezzo cerrahi,Dijital gülüş tasarımı, Cad-Cam , İğnesiz Anestezi gibi güncel dünya standartlarında teknolojileri kullanmaktadır.

Yeni Nesil Diş Hekimliği

implant , Gülüş Tasarımı ,Ortodonti ve Ağız Cerrahisi tedavilerinde dijital görüntüleme ve Bilgisayar destekli tasarım uygulamaları ile size en doğru tedaviyi uyguluyoruz.

Randevu ve Muayene

Esnek randevu saatleri ve deneyimli hizmet ekibi ile tedavi zaman planlamasını size en uygun şekilde yapıyor; randevularınızı aksamaması ve zamanında gerçekleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Zen Konsept mimari ile Dizayn edilmiş olan kliniğimizde sizlerin huzurlu ve konforlu bir tedavi deneyimi geçirmeniz için gereken tüm detayları özenle tasarladık. Sizlerin tedavi hizmetlerimizden memnun olmanız ve bize yakınlarınıza tavsiye etmeniz bizim en büyük mutluluğumuz ve amacımızdır.

Merkezi Konum

Dentagram Mecidiyeköy PTT’nin Karşısında Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Kliniğimiz merkezi lokasyonda ulaşım açısından erişimi kolay bir merkezdir. Yurtdışından Gelecek Misafirlerimiz için İstanbul’un turistik bölgelerine oldukça yakındır.

Medikal Ekibimiz

Dentagram Medikal Kadro

Özgür Oşar

Oral İmplantoloji

Ağız,Diş ve çene hastalıkları Cerrahisi Uzmanı

Tuna Yavuz

Estetik Diş Hekimliği

İbrahim Almahdi

Ortodonti

Özgü$ Balana

Estetik Diş Hekimliği

Özgüvenle Gülümseyin Pozitif Bir Yaşama Gülerek Başlayın!