7
10
1
8
5
2
3
4
6
9

Yurtdışından Gelecek Hastalarımız İçin İmplant Tedavisi

Avantajlı Fiyatlar ile Diş Tedavisi

Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları son yıllarda Ağız ve Diş Sağlığı tedavileri için Türkiye’yi tercih ediyor. Özellikle implant ve estetik diş hekimliği uygulamaları tercih edilen hizmetlerin başında gelmektedir. İstanbul’da  şehrin merkezinde bulunan Dentagram Diş Kliniği her yıl yüzlerce ülke dışından gelen hastalara hizmet vermektedir.  Hastalarımızın tüm ihtiyaçlarını mümkün olan en verimli zamanda ve uygun maliyet ile giderebilmekteyiz.  Hastalarımızı ağız sağlığı ve tedavi seçenekleri hakkında yeterince bilgilendirmek, hastalarımızın kliniğimizden gülerek ayrılmasını sağlamak öncelikli amacımızdır. Tüm merak ettikleriniz ve sorularınız   için hasta danışmanlarımız  hizmet vermeye hazır.

Dentagram Tanıtım Filmi

Türkiye’de Ne Kadar Kalacağım?

İmplant tedavisi için toplam 2 randevu gerekiyor.  İlk randevuda implantlar  uygulanmakta ve Türkiye’de 5 gün kalmanız yeterli olmaktadır. İmplantın çene kemiğine kaynaşması için 3 aylık bir zaman dilimi gerekiyor.   İkinci seyahatimizde  6-7 gün İstanbul’da kaldığımızda  implant üzerine yapılacak olan protez diş kaplamalar hazırlanıp takılıyor. Estetik diş hekimliği  gülüş tasarımı, diş beyazlatma , köprü tedavisi gibi tedaviler 6-7 gün içerisinde tamamlanıyor. Bir kez  Türkiye’ye gelmek yeterli olmaktadır.

Fiyatlandırma Konusunda Nasıl bilgi sahibi olabilirim?

Türkiye’yede diş tedavisi olmayı planlayan hastalarımızdan  öncelikle bir panoramik röntgen görüntüsünü  ve ağız içerisinin fotoğraflarını göndermesini rica ediyoruz. Yapılacak tedavilerin tüm detayları hakkında  hastalarımızı bilgilendiriyor ve tedavi fiyatlandırması hakkında bilgiler veriyoruz. Daha önce yurt dışındaki Diş hekimlerine muayene olmuş olan hastalarımızdan yapılacak tedavi planlamalarının listesini aldığımızda çok daha detaylı maliyet bilgisi verebiliyoruz.

İstanbul’da konaklama için Neler yapabilirim?

Dentagram Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermektedir. Kliniğimiz oldukça Merkezi lokasyonda olup Havalimanı,toplu taşıma ve turistik bölgelere yakındır. Yurtdışından gelmeyi tercih edecek olan Hastalarımıza  anlaşmalı,kaliteli ve uygun fiyatlı Otel tavsiyelerinde bulunuyoruz. Tedavi planlamalarını hastalarımızın en rahat edeceği şekilde uygun oldukları günlere göre planlamaya özen gösteriyoruz.

Doğru ve Kaliteli Bir Diş Hekimliği Hizmeti alabilecek miyim?

Aklınıza takılan tüm sorular için bize danışmanızı ve kararınızı yeterli bilgiyi aldıktan sonra vermenizi tavsiye ederiz. 14 hekimin çalıştığı büyük bir merkez olarak hizmet vermekteyiz.  Hastalarımızın önemli bir kısmı eski hastalarımızın referansıyla gelmektedir. Büyük hastanelerdeki gibi hekimlerimiz sık sık değişmemekte ve hekimlerimiz bu sorumlulukla çalışmaktadır . TV ve radyolara reklam vermiyoruz. Dolayısıyla yaptığımız tedavi ve bize referans olacak hastalarımız bizim için son derece önemli.

Kliniğimizde ilk muayenenizden sonra hekim ve klinik kalitemizi değerlendirerek tedavi kararınızı değiştirebilir, randevularınızı iptal edebilirsiniz. Tedavi süresince hekim değiştirme hakkınız da var. Takdiri size bırakıyor, kararınızı saygıyla karşılıyoruz.

Whatsapp ile Danış

Whatsapp İle Dişlerinizin Resmini göndererek planlamanız hakkında bilgi sahibi olun

Telefon ile Danış

Tüm merak ettikleriniz için Hasta Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor

Diş İmplantlarının Diğer Tedavilere Göre Avantajları Nelerdir?

İmplant ve Avantajları

Sağlıklı, doğal dişlere en iyi alternatif

Güçlü ve kaynaşmış bir diş implantı, kaybedilen bir dişin yerini tutar. Hissi doğal bir diş gibi işlev görmesini sağlar. Diğer köprü tedavisi gibi  seçenekler kemik erimesine neden olabilir. Yemek yeme, gülümseme, konuşma ve diğer günlük yaşam aktivitelerine implant tedavisi ile rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Tedavi

Diş implantları uzun vadeli bir çözümdür. Geleneksel dişleri kesip küçülterek yapılan  diş köprüleri implant tedavisi kadar uzun ömürlü olmayabilir. Bazı noktalarda değiştirilmesi gerekebilir. Dental implantlar  doğru uygulandığında ve ağız hijyenine  dikkat edildiğinde ömür boyu ağızda kalabilirler.

Doğal yüz şeklinizi koruyun ve gülümseyin

Dişsiz bir yüz sarkabilir ve üzgün görünebilir. Dental implantlar yüzünüzdeki doğal şekli korumanıza ve doğal gülümsemenize izin verir.

Sağlıklı kemiğini korur

Bir veya daha fazla dişini kaybettikten sonra ağzınızda boşluk bırakmak, çene kemiğinin bir kısmının kaybedilmesi veya bozulması gibi ek sağlık sorunlarına yol açabilir. Doğal bir dişi desteklemek için kullanılmadığı zaman, çene kemiği bozulur, gücünü ve sıkılığını kaybeder. Diş implantları, doğal kemiğini koruyan ve uyaran, aslında kemik büyümesini teşvik etmeye ve kemik kaybını önlemeye yardımcı olan tek diş restorasyon seçeneğidir.

Beslenme ve Çiğneme Konforu

Tereddüt etmeden sevdiğiniz gıdaları tadın ve tadını çıkarın. Doğal olarak ısırıp, neredeyse istediğiniz her şeyi yiyebilirsiniz. Rahatsız edici çıkarılabilir protezlerin aksine, yediğiniz gıdanın tadına implantlarla daha iyi varabilirsiniz. Yemek, konuşmak, gülümsemek, gülmek, öpmek, esnemek veya öksürmek gibi durumlarda hareketli protezler kayabilir protezleri ağızda yerine “yeniden konumlandırmanız” gerekir. Dental implant dişler yerine sabitlenir ve çene kemiğinizle doğal olarak bütünleşir dişleriniz yerinde oynamaz veya kaymaz.